Apie mus

Apie gamintoją


Laboratoires Genevrier – 1987 metais Prancūzijoje įsteigta farmacijos laboratorija, šiandien visame pasaulyje žinoma kaip įtakinga lyderė dermatologijos, reumatologijos ir dermakosmetikos srityse. 

Pagrindinė laboratorijos būstinė yra įsikūrusi Europoje lyderiaujančiame Sofija Antipolis technologijų parke, kuriame Laboratoires Genevrier įkūrė ir pirmąjį sertifikuotą ląstelių tyrimų ir taikymo terapiniams tikslams centrą Prancūzijoje. Laboratorija nuolatos atlieka mokslinius tyrimus ir šiandien turi daugiau nei 80 patentų pagrindiniuose mokslo sektoriuose. Laboratoires Genevrier patenka į didžiausių nepriklausomų farmacijos kompanijų Prancūzijoje dešimtuką.

Investuodama didelę savo apyvartos dalį į mokslinius tyrimus ir plėtrą, Laboratoires Genevrier siekia reguliariai išleisti naujus produktus savo kompetencijos srityse. Laboratoires Genevrier kuria kosmetiką, kurios pagrindas – išgrynintas ir labai švarus hialuronas, visais parametrais atitinkantis natūralų žmogaus odoje esantį hialuroną.

Hialurono rūgštis – būtinas komponentas odos gyvybingumui, stangrumui ir grožiui


Fizikocheminės savybės

Odos tamprumas tiesiogiai susijęs su hialurono viskoelastinėmis savybėmis. Hialurono rūgšties molekulės susijungia į polimerinį tinklą, kuris ir suformuoja viskoelastinį gelį. Gelis atlieka svarbų buferinį vaidmenį ir sustiprina ekstraląstelinę matricą.

Odos drėgmė priklauso nuo hialurono higroskopinių savybių. Hialurono rūgšties tinklas išlaiko vandenį, taip pat skatina ląstelių atsinaujinimą ir migraciją.

Biologinės savybės

Odos tekstūra ir stangrumas yra glaudžiai susiję su jos panašia į tinklelį struktūra ir pajėgumu susijungti su kitais struktūriniais dermos komponentais. Ekstraląstelinėje matricoje hialurono rūgštis saistosi su kitais stabilizuojančiais elementais: proteoglikanais ir specifiniais ląstelių receptoriais.

  • Prisijungimas prie receptorių

Prisijungusi prie RHAMM ir CD44 receptorių hialurono rūgštis palengvina fibroblastų ir keratinocitų migraciją. CD44 receptorius stimuliuoja kolageno ir hialurono gamybą.

  • Prisijungimas prie kitų struktūrinių dermos elementų

Ekstraląstelinėje matricoje hialurono rūgštis saistosi su kolagenu ir fibrinu. Susiformuoja sudėtinga ir dar stabilesnė struktūra.

  • Antioksidantas, kovojantis su laisvaisiais radikalais

Hialurono rūgšties molekulė yra stipriai jonizuota - ji gali įkalinti oksidantus ir laisvuosius radikalus. Hialurono rūgštis saugo nuo saulės spinduliuotės, taigi, atlieka didelį vaidmenį apsaugoje nuo priešlaikinio odos senėjimo.

Bio(natūralus) re(sugrąžinimas) vita(gyvybingumo)

Biorevitalizacija - odos kokybės pagerinimas ir senėjimo procesų sulėtinimas. Biorevitalizacijos metu į poodinį odos sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis. Pradėjus skaidytis hialurono rūgščiai sukuriama tinkama terpė, kurioje vėl gali aktyviai daugintis fibroblastai (jaunystės ląstelės), be to, aktyviai stimuliuojama elastino ir kolageno gamyba odoje. Organizmas „suaktyvinamas“ ir pradeda atsijauninti pats, todėl rezultatas pradeda ryškėti po truputį ir geriausiai matosi po poros savaičių. 

Biorevitalizacijos terminą pirmą kartą pavartojo 2001 m. italų mokslininkai Di Petro A. ir Di Sante G., kurie tyrimų ir eksperimentų metu nustatė, kad fibroblastų dalijimasis prasideda tik esant tokioms sąlygoms:

  • Hialurono rūgštis turi būti nestabilizuota;
  • Hialurono rūgšties molekulinė masė (grandinės molekulės ilgis) turi būti 1 milijonas daltonų;
  • Hialurono rūgšties koncentracija produkte turi būti virš 15 mg/ml;
  • Preparatas turi būti viskoelastinis (išsilaikyti odoje 10-14 dienų).

Jei nors viena iš šių sąlygų neatitinka, fibroblastai nesidalija, o tai reiškia, kad biorevitalizacijos efektas, kurio metu vyksta odos jauninimas ir senėjimo procesų lėtėjimas, nėra pasiekiamas.

idune hialuronasefektyvus, gerai toleruojamas medicininis preparatas, naudojamas pagerinti odos kokybei: sustiprinti ir sutankinti vidinius odos sluoksnius taip neleidžiant jiems „lūžti“ (susidaryti raukšlelėms). Taip pat jis naudojamas siekiant regeneruoti odą, sumažinti jau esamas raukšleles ir maksimaliai sudrėkinti.

Hialurono rūgšties užpildai raukšlių mažinimui


Pildyti raukšleles hialurono rūgštimi – jau prigijusi, gerai ištirta ir ištestuota procedūra. Ji atliekama leidžiant hialurono, natūralaus odos komponento, injekcijas į odą. Skirtingos hialurono rūgštys turi skirtingą poveikį odai ir yra sukurtos skirtingoms problemoms spręsti.

Hialurono rūgšties užpildai - tai stabilizuota hialurono rūgštis, leidžiama į poodinį sluoksnį. Dėl didelės koncentracijos hialuronas tolygiai pasiskirsto po odą ir pašalina odos trūkumus: mimikos ir kitas raukšles, veido kontūro deformacijas, odos nelygumus. Rezultatas yra ilgalaikis ir matomas iš karto.

iALUGEN ESTEEM hialurono rūgšties užpildai yra gaminami naudojant aukščiausios kokybės hialurono rūgštį ir pasitelkiant naujausias technologijas, todėl atlikti injekcines procedūras yra patogu ir paprasta.

Medicininė kosmetika su hialurono rūgštimi

Hialurono rūgštis randama ne tik gilesniuose mūsų odos sluoksniuose, bet ir epidermyje. Todėl norint turėti sveiką ir gyvybingą odą svarbu ją prižiūrėti ir išoriškai - saugoti nuo teršalų, saulės ir kitų aplinkos veiksnių bei tinkamai prižiūrėti. Medicininė kosmetika su hialurono rūgštimi suteikia odai elastingumo, padeda išlaikyti drėgmę ir lėtina senėjimo procesą.

iALUGEN ADVANCE kosmetikos priemonių linija yra sukurta ne tik priežiūrai po hialurono rūgšties injekcijų, bet ir profilaktiškam odos kokybės gerinimui.